00:23
Вітаємо гостей нашого сайту flower
01:39
SVS
Класно! Яскраво! Знайшов себе на фотках )) respect
00:56
SVS, приємно, що Вам подобається сайт. Заходьте частіше, рекомендуйте своїм друзям, діліться враженнями в коментарях. Нам важлива Ваша думка!
22:13
Дуже приємно відвідати Ваш сайт. Видно, що школа ЖИВЕ. Првіт від колег із Запоріжжя. Творчого педагогічного натхнення!
21:36
В. Волошина, дякуємо! Хороша оцінка від колег - це приємно!
17:15
Успіхів вашій шкільній родині! Дуже приємний позитивний сайт! Вітання від колег із Сумщини.
00:04
Моя найкраща школа! 🌷🌷🌷
22:44
marinaGert, дякуємо. Заходьте, завжди раді гостям!
08:13
Гарний сайт, молодці!
23:25
SVR22, дякуємо. Заходьте частіше, завжди раді гостям!
21:36
Дякую,що наповнюєте сайт новими фото.Приємно бачити моїх вчителів,рідну школу.Заходячи сюди ніби повертаюсь в дитинство.
23:03
valadoros8, дуже приємно бачити на сайті наших колишніх учнів! Заходьте, діліться враженнями, пропозиціями в кометарях. Заходьте не тільки на сайт, а й в школу -завжди раді !!!
07:34
Почитав схвальні відгуки про ваш сайт і вирішив подивитись. Дійсно, молодці! Приємно, що сільська школа працює на високому рівні. Так тримати, колеги!
17:57
Василь, дякуємо! Завжди раді бачити Вас на сайті!
22:22
Змістовний сайт. Багато почерпнула для себе. Спасибі! Не побачила сторінки про дистанційне навчання. Цікавить, як працює Ваш колектив, де розміщуєте матеріали учням? Удачі, творчого натхнення Вашому колективу!
20:29
Євгенія Сошко, використовуємо технології дистанційного навчання для забезпечення навчання в різних формах, які запропоновані МОН. Вважаємо, що недоречно дублювати інформацію на сайті школи. Дякуємо за хорошу оцінку і побажання. Завжди раді гостям на нашому сайті!