Субота, 23.09.2017, 08:24
Вітаю Вас Гість



Меню сайту
Категорії розділу
Розклад [3]
Розклад
Структура навчального року [1]
Структура навчального року
Накази [2]
Накази
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 42
Міні-чат
300
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Управлінська діяльність » Накази

Рішення засідання педагогічної ради
31.05.2017, 00:30

Рішення засідання педагогічної ради загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Мерва Горохівського р-ну Волинської обл. про переведення учнів до наступних класів (витяг з протоколу №2 від 26.05.2017 р.)

І. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів, державної підсумкової атестації випускників початкової школи, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом №762 від 14.07.2015 р. Міністерства освіти і науки України

перевести учнів:

1.З першого у другий клас: 

1) Броя Любомира Олександровича 
2) Гринчука Станіслава Геннадійовича
3) Данилюк Роксолану Василівну 
4) Дацика Дмитра Володимировича 
5) Демидову Вікторію Вікторівну 
6) Дідух Ніну Василівну 
7) Корінецьку Катерину Юріївну 
8) Котовського Володимира Віталійовича 
9) Маноху Аріну Олексіївну 
10) Пилипчук Надію Василівну 
11) Степанчук Марію Олександрівну 
12) Сороку Катерину Василівну 

2. З другого у третій клас: 
1) Васідова Данила Юрійовича 
2) Ворохту Павла Миколайовича 
3) Гримайло Олесю Миколаївну 
4) Гринчук Соломію Василівну 
5) Дмитрук Вікторію Віталіївну 
6) Корсуна Дениса Миколайовича 
7) Матьовку Богдана Станіславовича 
8) Метельську Софію Іванівну 
9) Нестерука Олександра Романовича 
10) Панасюк Каріну Володимирівну 
11) Прокопчук Анастасію Леонідівну 
12) Севідову Василину Володимирівну 
13) Семенюка Владислава Андрійовича 
14) Сікорського Владислава Руслановича 
15)Смалька Йонатана Віталійовича 
16) Стадницького Олександра Борисовича 
17) Янсевича Івана Олеговича 

3. З третього у четвертий клас: 
1) Багнюка Станіслава Сергійовича 
2) Білокурець Мішель Михайлівну 
3) Бурдужан Діану Рауфівну 
4) Васідова Олександра Олександровича 
5) Видринську Анну Володимирівну 
6) Войчука Максима Володимировича 
7) Гримайло Анну Сергіївну 
8) Гуковського Юрія Сергійовича 
9) Данилюк Дарину Василівну 
10) Дідуха Віктора Васильовича 
11) Дмитрук Юлію Василівну 
12) Душко Дарину Валентинівну 
13) Каньовську Наталію Миколаївну 
14) Колотинського Романа Миколайовича 
15) Кукурудзу Яну Володимирівну 
16) Куць Олександру Олександрівну 
17) Лотоцького Богдана Вікторовича 
18) Накладу Максима Ігоровича 
19) Олексюк Каріну Василівну 
20) Ревако Іванну Іванівну 
21) Самолюк Марію Іванівну 
22) Семенюка Віталія Андрійовича 
23) Смалька Давіда Васильовича 
24) Смолку Тараса Юрійовича 
25) Собця Павла Андрійовича 

4. З четвертого у п′ятий клас: 
1) Зіника Назара Андрійовича 
2) Кісілюка Дениса Андрійовича 
3) Олейнікова Володимира Ігоровича 
4) Петрик Соломію Юріївну 
5) Сікорську Олену Русланівну 
6) Смалька Матвія Васильовича 
7) Смолку Миколу Вадимовича 
8) Стрихарчук Дарину Андріївну 
9) Функа Олександра Ігоровича 

5. З п′ятого у шостий клас: 
1) Абрамець Крістіну Миколаївну 
2) Андрущак Катерину Миколаївну 
3)Баранчука Андрія Васильовича 
4) Білокурець Лорідану Михайлівну 
5) Васідова Артема Олександровича 
6) Гринчук Марію Василівну 
7) Грушецьку Василину Василівну 
8) Дідика Тараса Петровича 
9) Дідуха Андрія Васильовича 
10) Дмитрук Діану Василівну 
11) Душко Ангеліну Валентинівну 
12) Каньовського Михайла Миколайовича
13) Мандрику Максима Вікторовича 
14)Накладу Михайла Ігоровича 
15) Панасюк Вікторію Володимирівну 
16) Приступу Ореста Андрійовича 
17) Севідова Володимира Володимировича 
18) Сікорську Ірину Русланівну 
19) Смолку Віталія Юрійовича 
20) Сороку Діану Василівну 
21) Степанюк Анастасію Андріївну 
22) Шведа Влдадислава Миколайовича 

6. З шостого у сьомий клас: 
1) Атрашкевича Данила Олександровича 
2) Бабулу Михайла Миколайовича 
3) Бунду Андрія Михайловича 
4) Гребеня Богдана Валерійовича 
5) Дідуха Олександра Васильовича 
6) Кукурудзу Вікторію Володимирівну 
7) Лащук Маргариту Романівну 
8) Петрик Анастасію Андріївну 
9) Смалько Оксану Василівну 
10) Степанчука Дениса Петровича 
11) Швецова Нікіту Касимовича 
12) Янчик Анастасію Олександрівну 

7. З сьомого у восьмий клас: 
1)Багнюка Назарія Володимировича 
2) Бунду Василя Михайловича 
3) Войтюк Вікторію Олександрівну 
4) Гринчук Аліну Геннадіївну 
5) Іващука Дениса Васильовича 
6)Каньовську Олену Миколаївну 
7) Кісіля Володимира Андрійовича 
8) Лисичук Даніелу Дмитрівну 
9) Мандрику Тетяну Вікторівну 
10) Маслову Інну Андріївну 
11) Охотинського Богдана Олександровича 
12)Петрик Олену Андріївну 
13) Сая Олександра Сергійовича 
14) Смалько Ірину Миколаївну 
15) Шведа Олексія Миколайовича 
16) Юзькову Галину Євгеніївну 

8. З восьмого у дев′ятий клас: 
1) Баранчук Катерину Василівну 
2) Ворошило Марію Володимирівну 
3) Дідуха Леоніда Васильовича 
4) Журавель Дарину Борисівну 
5) Козицьку Софію Василівну 
6) Корінецьку Наталію Андріївну 
7) Кривошию Катерину Василівну 
8) Мамчиця Артура Володимировича 
9) Маціюк Софію Миколаївну 
10) Поліщук Мар′яну Петрівну 
11) Стадніцьку Іванну Юріївну 
12) Степанчука Андрія Петровича 
13) Степанюка Максима Андрійовича 
14) Юзькова Петра Євгенійовича 

9. З десятого в одинадцятий клас: 
1)Багнюка Віталія Васильовича 
2) Гримайла Олександра Олеговича 
3)Дідуха Володимира Васильовича 
4) Кривоніжку Миколу Миколайовича 
5) Крохмаль Тетяну Іванівну 
6) Луїзова Тараса Ігоровича 
7) Магеру Мар′яну Василівну 
8) Охотинського Романа Олександровича 
9) Ружило Наталію Василівну 
10) Щербину Лідію Михайлівну 

Голова педради, директор школи Л. І.Гримайло 
 Секретар М. А. Наливайко
Категорія: Накази | Додав: tokarska_zhanna
Переглядів: 37 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2017uCoz