Среда, 23.09.2020, 22:15
Вітаю Вас Гість



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 90
Міні-чат
300
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт
Головна » Файли » Наші досягнення » Наші досягнення

У категорії матеріалів: 23
Показано матеріалів: 1-20
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Загрузкам · Просмотрам
Наші досягнення | Переглядів: 21 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 17.06.2020 | Коментарі (0)

Бунда Андрій, учень 9 класу, 
здобув ІІІ місце в захисті науково-дослідницької роботи 
МАН 2019-2020 н. р. з історії України,
 секція історичне краєзнавство, тема роботи 
"Вплив держави та суспільства на церковне життя 
села Мерва на Волині з ХVІІІ по ХХІ століття"

Керівник Ващук А. П.

Наші досягнення | Переглядів: 22 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 11.05.2020 | Коментарі (0)

Наші досягнення | Переглядів: 62 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 06.02.2020 | Коментарі (0)

Наші досягнення | Переглядів: 48 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)

Наші досягнення | Переглядів: 50 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 04.09.2019 | Коментарі (0)

Наші досягнення | Переглядів: 96 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 07.05.2019 | Коментарі (0)

Іващук Денис, учень 9 класу, 
здобув ІІІ місце в обласному зльоті "Турбота молоді тобі, Україно!"
 із захистом наукової роботи "Способи мульчування полуниці" 
Наші досягнення | Переглядів: 117 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 15.09.2018 | Коментарі (0)

Наші досягнення | Переглядів: 148 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 06.09.2018 | Коментарі (0)

Осінні канікули – час не тільки для відпочинку. 
Це довели учні нашої школи, взявши участь у традиційних олімпіадах 
на базі округу – ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Берестечко. 
Отож, маємо приємність привітати переможців І етапу Всеукраїнських
 учнівських олімпіад з навчальних предметів: Гребеня Богдана (7 клас), 
Дідуха Олександра (7 клас), Лащук Маргариту (7 клас), Бунду Василя 
(8 клас), Гринчук Аліну (8 клас), Іващука Дениса (8 клас), 
Охотинського Богдана (8 клас), Смалько Ірину (8 клас), Юзькову 
Галину (8 клас), Дідуха Леоніда (9 клас), Кавунець Анну (9 клас), 
Корінецьку Наталію (9 клас), Мамчиця Артура (9 клас), Маціюк 
Софію (9 клас), Степанчука Андрія (9 клас), Юзькова Петра (9 клас), 
Андрущак Анастасію (10 клас), Політила Андрія (10 клас), Багнюка 
Віталія (11 клас), Дідуха Володимира (11 клас), Гримайла 
Олександра (11 клас), Охотинського Романа (11 клас).

Удачі, дерзання і нових перемог вам у досягненні 
інтелектуальних вершин!
Наші досягнення | Переглядів: 146 | Завантажень: 0 | Додав: tokarska_zhanna | Дата: 03.12.2017 | Коментарі (0)

Нагороджена Щербина Лідія за зайняте ІІ місце з метання спису 
на XV Спортивних іграх школярів Волині з легкої атлетики

Наші досягнення | Переглядів: 123 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

Наші досягнення | Переглядів: 133 | Завантажень: 0 | Додав: OkSANa | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (0)

Учні школи приймали активну участь у заходах, які проводились 
під час Тижня цікавої математики, за що були нагороджені грамотами. 
Так, у конкурсі «Математична казка» перемогу здобула Гримайло Олеся (2 клас), 
«Цікава математика» - Дідух Віктор (3 клас), 
«Математичні фокуси» - Мандрика Тетяна (7 клас), у розгадуванні кросвордів 
і ребусів – учні 5 класу Сорока Діана, Сікорська Ірина, на конкурс «Математична 
газета» гідно підготували матеріали Андрущак Катерина, Душко Ангеліна (5 клас), а 
Козицька Софія (8 клас) перемогла у конкурсі малюнка з цифр. 
За активну участь у Тижні цікавої математики та підготовку презентації 
«Відомі українські математики» нагороджено грамотою Крохмаль Тетяну (10 клас). 
Відзначено учнів 8 класу за участь у проекті.

Вітаємо кращих юних знавців цікавої математики!
Наші досягнення | Переглядів: 155 | Завантажень: 0 | Додав: tokarska_zhanna | Дата: 07.03.2017 | Коментарі (0)

 Учні школи приймали активну участь у заходах, 
які проводились під час Тижня історії. 
Так, у конкурсі «Історична мозаїка» переможцями стали: Самойло Анна(11 клас), 
Магера Мар’яна (10 клас), Смалько Назар (9 клас), Юзьков Петро (8 клас), 
Юзькова Галина (7 клас); у вікторині «Юний історик» відзначились учні 5 класу 
Білокурець Лорідана, Сорока Діана, Андрущак Катерина, Степанюк Анастасія; 
 у грі на знання історії рідного краю переміг учень 10 класу Дідух Володимир. 
А учень 10 класу Багнюк Віталій провів у 7 класі урок-подорож
 у минуле Київської Русі. 
Вітаємо кращих юних знавців історії!
Наші досягнення | Переглядів: 168 | Завантажень: 0 | Додав: tokarska_zhanna | Дата: 14.02.2017 | Коментарі (0)

1-20 21-23
Друзі сайту

МОН

ДСЯО

gorosvita

ВІППО

Освіта UA

 Педрада

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Наші координати


Пошук

Copyright MyCorp © 2020uCoz