Понедельник, 10.08.2020, 12:19
Вітаю Вас Гість



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 90
Міні-чат
300
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт
Головна » Файли » Методична робота » Методична скарбничка вчителя

Розробка уроку англійської мови_ 2 клас
25.01.2017, 00:39
Тема. This is My School. School Things. Використання структури «Where is a…?»

Мета. Практична: активізувати вивчений лексичний матеріал з теми «School»;

формувати вміння планувати мовленнєві дії із застосуванням нового матеріалу.

Освітня: навчити учнів використовувати запитання «Where is a…?»;

навчити учнів читати слова із літерою «w».

Розвиваюча: розвивати фонематичний та інтонаційний слух, слухову то зорову пам'ять.

Виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови та привчати до певних вимог дисципліни.

Обладнання: підручник О. Карпюк для 2 класу, робочий зошит до підручника, ілюстраційний матеріал 
по темі «School»; картки для гри «Збери портфель», аудіо додаток до підручника О. Карпюк для 2 
класу, відео запис пісні «If you happy», презентація до уроку.

Тип уроку: комбінований урок.

Хід уроку

І. Організаційна частина

1. Greeting.Привітання

- Встало сонечко, всміхнулось – Good morning,

Ми до сонечка потягнулись – Good morning,

Побажали всім здоров’я – Be healthy.

Настрою на цілий день – and every day.

Підтягнулись, порівнялись,

Продзвенів дзвінок, починаєм наш урок.

let’s start our English lesson.
  • Today we have many guests. Let’s greet them. Say “Good morning” to them. Sit down, please.
2. Warming up. Мотивація навчальної діяльності СЛАЙД 1

- Today is unusual lesson. We have got many guests. And one of them is Mary Poppins. She is a very good 
teacher from the popular tale. She will travel with us during on lesson. Це добра вчителька, яка прийшла до 
нас із казки і подорожуватиме з нами протягом цілого уроку. На вам чекатимуть багато сюрпризів і 
несподіваних гостей.

3. Speaking training. Мовленнєва розминка

(Заходить Мері Поппінс, представляється.)

My name is Mary Poppins.

I live in Merva.

I am 7 years old.
  • Let’s introduce to Mary Poppins. She wants to ask you. Нам потрібно познайомитися з Mary 
    Poppins. Тому вона хоче поставити вам кілька запитань. Let’s play the game “Interview”.
What is your name?

How old are you?

Where do you live?

4. Aim.Оголошення теми і мети уроку

- Today fairytales heroes want to visit our lesson. But they stopped on stations on which we will travel today.
 Сьогодні на уроці до нас хочуть завітати казкові герої, але вони загубилися на зупинках, по яких ми 
подорожуватимемо. Ви хочете мати нових друзів? Тоді на кожній зупинці візьмемо з собою друга, а 
також навчимося ставити запитання про те, де знаходяться предмети та відповідати на нього, навчимося 
читати слова із новим правилом та повторимо слова із теми «This is My School». Then let’s start our trip!

5. Phonetic drills. Фонетична зарядка СЛАЙД 2

- Now we are at the “Phonetics station” . Look, this is Pig Peppy. She gets a letter. She has to find the words 
with sound [w]. Погляньте, на «Фонетичній станції» ми зустріли Свинку Пеппу. Пеппі отримала листа і в 
ньому потрібно знайти слова із звуком [w], а вона не вміє. Let’s help her. Ok? Well. If you hear the words 
with sound [w], clap your hands. Тоді почувши слова із звуком [w], плескайте в долоні: work, why, them, 
swim, mother, wood, name, twelve, word, happy.

- Repeat after me.

- Take new friend and continue our trip.

ІІ. Main part.Основна частина уроку

1. Активізація вивчених лексичних одиниць СЛАЙД 3

- Now we are at the “Station of the Words ”. This is Mickey Mouse. He tries to learn English words, but he
 can’t. Погляньте, нас тут зустрічає Мікі Маус. Він намагається вивчити англійські слова, але це йому 
ніяк не вдається. Let’s help him.

а) Повторення слів

- Для цього нам потрібно познайомити Мікі зі словами-назвами шкільних меблів. Look at the slide and 
name school things. (З’являються слова і учні називають.)

- What is this? (Діти відповідають “It is a…”)

б) Гра «Find the Picture to the Word»

- Mickey Mouse is reading the book but he doesn’t understand anything.Мікі читає книжку, але нічого не 
може в ній зрозуміти. What’s wrong with this book? Що ж не так з цією книжкою? Look at it page. 
Погляньте на її сторінку. (Відкриваю запис на дошці.) Та це слова загубили малюнки! Давайте 
допоможемо їм знайти одні одних. Нам потрібно з’єднати слово і малюнок. (blackboard, desk, table, 
bookcase, classroom, chair).

-Read the words after me.

- Match words with pictures

Молодці, ось тепер Мікі Маус зможе прочитати свою книжку.

в) Гра «Один зайвий»

- Що ж, знає Мікі слова? А це ми перевіримо, погравши гру. Гра називається «Один зайвий». Якщо це 
назви шкільних меблів піднімаємо ручки вгору, якщо ні – тримаємо їх на партах: Classroom, doll, 
bookshelf, cat, bookcase, chair, mother, desk, plane. Well done.

г) Повторення прийменників СЛАЙД 4

- Познайомимо Мікі Мауса з короткими словами, які означають, де знаходиться предмет, які ви ввчили 
минулого уроку: on, in, under. Look at the side and repeat after me. Take the pen. Pen is on the hand; in the 
hand; under the hand (імітаційні вправи). (Учні показують самостійно.)

Relaxation station СЛАЙД 5

- Тепер ми зупинимося на станції відпочинковій. Пінокіо хотів відпочити, але він не може вивчити 
фізкультхвилинки. Давайте покажемо йому, як ми вміємо відпочивати.

Учні співають пісню «If you happy».

- Great job. Take your friend and go on.

2. Введення запитання «Where is a…?». Робота з підручником СЛАЙД 6

- А зараз ми прибули до «Граматичної станції» - «Grammar station». Погляньте – це Winnie the Pooh. 
Help him make the questions.

- Open your pupil’s books at page four and six. Look at task one.

- Who is this?

- Що він робить?

- Name all school things you see. What is this?

Речення починаємо словами «This is a …»

- Listen to what the boy says. Listen again and repeat.

- Що каже хлопчик про пенал? Say all together, please.

- Що каже хлопчик про книжку?

- Якщо вам потрібно запитати, де міститься предмет, слід використати запитання «Where is a…?». (Беру 
книжку і кладу на парту, ставлю запитання.)

- Take Winnie the Pooh at travel and go on.

3. Практика мовлення з використанням вивченої структури СЛАЙД 7-8

- We arrive to the “Station of Speaking”. Тут нашої допомоги потребує Карлсон, який все переплутав та 
забув.

Гра «Збери портфель»

- Карлсон хоче піти до школи, але він загубив усе шкільне приладдя. Допоможемо його йому знайти. 
Пограємо гру «Збери портфель». Попрацюємо в парах – кожна пара отримає картку із зображенням 
шкільних речей. До цього малюнка слід поставити запитання і відповісти на нього за зразком:

“Where is a…?”

“It is (on, in, under)….”

Relaxation station
  • Повертаємося на станцію відпочинкову. Розімнемося разом з нашими казковими героями. 
    (Виконання імітаційних рухів.)
At the English lesson I can read, listen, speak, sing, caught, match, point, play.

- Who wants show one mover?

4. Reading. Розвиток навичок читання СЛАЙД 9

- Що ж за герой нас тут чекає? Та це ж Губка Боб. Він зовсім не вміє читати. Допоможемо йому. Ок?

5. Writing. Розвиток навичок письма СЛАЙД 10

- Вирушаємо до станції «Station of Writing». Що ж нас тут чекає? Та це ж нова гра, яку подарувала нам 
Мері Поппінс. Погляньте, що не так з цими словами? Так, у них загубились літери. Наше завдання – 
вставити пропущені літери у слова.

Fill in missing letter.

Blac…board, d…sk, ta…le, …ookcase, class…oom, bo…kshelf.
  • Read the words after me.
  • Read and fill in the letters.
ІІІ. Summing up. Заключна частина уроку
  1. Reflection.Підбиття підсумків СЛАЙД 11
-

- Кожен наш друг подарував нам короткий віршик про школу.

Мов у вулику цей гулЯк цікаво, друзі, в школі!

Школа це, а тобто

В ній лунає дзвінок,Дошка, крейда
  • кінчився урок. Навіть lesson є урок.


Книгу book узяв малюк, Зошит notebook уклінно

та й сидить гортає. Ручку pen прохає:

В казці tale живе борсук, Будь надалі більш сумлінна,

він його шукає. Помилки діймають.


Жовтий pencil олівець Підручник textbook учень pupil

Бусол stork узяв. Незаперечно дуже любить.

І сказавши: Я митець! – Підручник той його навчає,

Сонце змалював. Знаннями ділиться, все знає!

- Very good job!

- Дітки, чи цікавий вам сьогодні урок?

- З якими героями ви познайомилися?

- Що нового дізналися?

- За гарну роботу на уроці, ви отримаєте подаруночки від Мері Поппінс. Pupils, which worked very good 
Ті учні, які попрацювали дуже гарно – знали усі слова, уміли читати, правильно склали діалог - 
отримають малюнки комп’ютерів (computers) ; pupils, which worked good учні, які інколи робили 
помилки, але в цілому працювали добре, були активними – отримають малюнки книг (books) - good, 
тому що їх потрібно ще підтягнути трішки свої знання; pupils, which worked not bad, а тим учням, яким 
було складно пригадати слова, робили помилки дістануться зошити (notebooks), що означає, що їм 
потрібно ще багато і сумлінно працювати.

3. Homework.Повідомлення домашнього завдання

- Thank you for work! Good bye!
Категорія: Методична скарбничка вчителя | Додав: tokarska_zhanna
Переглядів: 328 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Друзі сайту

МОН

gorosvita

ВІППО

Освіта UA

 Педрада

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Наші координати


Пошук

Copyright MyCorp © 2020uCoz